Kynett ULTIMATE

Pieejamība:veikalā 12 preces
Produkta kods:50111499
3735,00 €

Apraksts

Pilnīgākais un plašākais komplekts mūsu klāstā. Ar šo daudzfunkcionālo sienas uzstādījumu jums ir viss 1! Novatoriskais dizains ļauj ātri pārslēgties starp ķermeņa augšdaļu un apakšējo daļu. Skriemeļi augšpusē un apakšā ļauj veikt visus vingrinājumus uz Kynett ULTIMATE!

Ekscentrisks treniņš
Inovatīvs un efektīvs treniņu veids! Ar vaļīgiem svariem, piemēram, hanteles, stienis, hanteles un tējkannas, jūs trenējaties galvenokārt koncentriski. Tas nozīmē, ka jūs izmantojat muskuļus, lai paceltu svaru. Ar Kynett ULTIMATE jūs izjutīsiet gan koncentrisku, gan ekscentrisku pretestību. Pateicoties ātri rotējošajam spararatam, Kynett ULTIMATE ievilks arī pēc jūsu vilkšanas kustības, gluži kā yo-yo. Jo stiprāk velciet vadu, jo stiprāk spararats pēc tam velk atpakaļ. Jums būs jāpalēnina yoyo ievilkšana. Tāpēc tu trenējies ne tikai velkot, bet arī bremzējot. Tas rada ekscentrisku pretestību, kas ir zinātniski pierādīta kā ārkārtīgi efektīva spēcīgu muskuļu veidošanā un traumu rehabilitācijā.

Viss 1
Kynett ULTIMATE ir viss vienā risinājums visu muskuļu grupu trenēšanai. Tā novatoriskais dizains ļauj veikt visus vingrinājumus 1,5 metru diapazonā. Tas nodrošina milzīgu vietas un izmaksu ietaupījumu, salīdzinot ar dārga fitnesa aprīkojuma un lielu telpu īri/pirkšanu. Apakšējais skriemelis padara tupu klāju lieku. Turklāt Kynett ULTIMATE piedāvā iespēju trenēties ar smagāku pretestību nekā Kynett ONE. 6 un 8 milimetru pretestības diski ir saderīgi arī ar Kynett ULTIMATE!

Neatkarīgs no gravitācijas
Brīvs svars ir smags, jo gravitācija velk svaru uz zemi. Rezultātā jūs varat trenēt muskuļus tikai vienā virzienā, t.i., pretējā gravitācijas virzienā. Tomēr ir daudz muskuļu un kustību, kuras nevar trenēt šajā virzienā. Padomājiet par horizontālām kustībām, piemēram, priekšpusi un aizmuguri, spēlējot tenisu, sitienu boksā vai vienkārši metot bumbu. Tas padara Kynett ULTIMATE piemērotu daudziem lietotājiem, piemēram, labākajiem sporta veidiem, rehabilitācijai, fizioterapijai, personīgajiem treniņiem, fitnesam un sporta veidam. Visas muskuļu grupas var (ekscentriski) trenēt gan viegli un intensīvi, gan ar ātrumu un spēku.

Kynett ULTIMATE — uzlabojieties ātrāk
Kynett ULTIMATE tiek piegādāts ar augstas kvalitātes spraudņiem un skrūvēm. Kynett ULTIMATE ir droši uzstādāms betona/ķieģeļu sienās.

Kas ir iekļauts?
Kynett ULTIMATE tiks piegādāts kopā ar

 • Sienas uzstādīšana, ieskaitot stiprinājuma materiālu/skrūvju komplektu
 • 2 pretestības diski 6 mm
 • Daudzfunkcionāls rokturis
 • Tricepsa virve
 • Crossfit rokturi
 • Ankes siksna
 • 2,5 m siksna
 • Pielāgojiet siksnu
 • Karabīne
 • Autentiskuma sertifikāts
 • Instrukcijas

  

Atpakaļ: Kynett trenežieri