BenchK 700B wall bars

Pieejamība:veikalā 100 preces
Produkta kods:
379,00 €

Apraksts

Maksimālais lietotāja svars: 150 kg/330 mārciņas
Platums: 67 cm/26⅛″
Augstums: 2,40 m/94½″
Minimālais griestu augstums: 2,50 m /98½″
Uzstiprinājuma veids: pie sienas
Svars: 20 kg/44 mārciņas
Krāsa:  melns/balts
Materiāls: tērauds, dižskābarža koks

BenchK 700 sienas stieņi ir mūsdienīgs klasisko koka sienas stieņu modelis. Apvienojot dižskābarža masīvu koku un tēraudu, mēs radījām sporta mēbeles, kas lieliski iederēsies modernā interjerā.

Pakāpes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes dižskābarža koka. Lai saglabātu dabīgā koka siltumu un oriģinālo tekstūru, kāpnes, kas izgatavotas no dižskābarža masīvkoka, nav lakotas, bet ir ar rokām ieeļļotas ar diviem Vācijā ražotas organiskās eļļas slāņiem uz linsēklu eļļas bāzes, kas ir apstiprināta saskarei ar pārtiku. .

Katrai tērauda profila ovālajai spraugai ir plastmasas bukse. Tas ne tikai uzlabo estētiku, bet arī aizsargā koka pakāpienu. Katrs griezums un caurums tiek veidots ar lāzeru, kas garantē precizitāti un ideālu formu.

Iekļauts montāžas komplekts (nav iekļauts sienas montāžas komplekts, jo tā veids ir atkarīgs no sienas veida stieņi tiks pievienoti). Lēmums un atbildība par sienu stieņu uzstādīšanas metodi gulstas uz klientu. Sienas montāža pie ģipškartona sienas nav iespējama. Minimālais nepieciešamais sienu biezums uzstādīšanas gadījumā, izmantojot Fischer izplešanās skrūves, kas pieejamas no BenchK, ir 12 cm/4,7″. Visos citos gadījumos tas ir tikai ieteicamais biezums. Par citiem sienas stiprinājumiem, lūdzu, skatiet ražotāju ieteikumus.

Gan atsevišķu koka elementu krāsas, gan attēlos redzamās krāsas var nedaudz atšķirties no reālajām rakstura dēļ. no koka. Tomēr mēs pieliekam īpašas pūles, lai šīs atšķirības būtu minimālas.

Atpakaļ: BenchK 7 sērija