Stall Bar exercise rehabilitation – Benchk 721B

Pieejamība:veikalā 100 preces
Produkta kods:
539,00 €

Apraksts

Maksimālais lietotāja svars: 150 kg/330 mārciņas
Platums: 67 cm/26⅛″
Augstums: 2,40 m/94½″
Minimālais griestu augstums: 2,50 m /98½″
Uzstiprinājuma veids: pie sienas
Svars: 27 kg/60 mārciņas
Krāsa:  melns/balts
Materiāls: tērauds, dižskābarža koks

Vingrošanas stienis BenchK 721 ir modelis ar pastāvīgi fiksētu pievilkšanas stieni. Melnā un baltā krāsā pieejamais kabīnes stienis ir masīva dižskābarža koka un tērauda kombinācija, radot sporta mēbeli, kas lieliski iederas jebkurā interjerā.

Kabīnes stieņa tērauda profiliem ir taisnstūra forma 40 x 50 mm/1½″ x 2″ un 2 cm/ ²⁵/₃₂” biezs. Tie ir matēti ar pulvera pārklājumu, kas palielina to izturību. Katras detaļas precizitāte ir sasniegta, izmantojot modernās lāzergriešanas un savienošanas tehnoloģijas.

Pavilkšanas stieņa diametrs ir 27,2 mm/10 ⁴⁵/₆₄”, un tas ir 2 mm/⁵ /₆₄” biezs. Seši rokturi ar neslīdošu virsmu ļauj un vienkāršāk veikt dažādus vingrinājumus.

Katra pakāpiena ir izgatavota no dižskābarža masīvkoka un ar rokām ieeļļota ar diviem Vācijā ražotas organiskās eļļas slāņiem. uz linsēklu eļļas, kas ir apstiprināta saskarei ar pārtiku. Dabiskā koka un tērauda kombinācija rada perfektu, stilīgu sporta mēbeļu elementu mūsdienīgam mājas vai biroja interjeram. BenchK 721 kabīnes stieni var aprīkot ar papildu aprīkojumu, piemēram, DB1 iegremdēšanas stieni un B1 treniņu solu, izveidojot pilnvērtīgu mājas sporta zāli, kas aizņem tikai 1 kvadrātmetru/10,76 pēdas² vietas.

Iekļauts montāžas komplekts (nav iekļauts sienas montāžas komplekts, jo tā veids ir atkarīgs no sienas veida, ko iekarina stienis tiks pievienots). Lēmums un atbildība par stieņa uzstādīšanas metodi gulstas uz klientu. Sienas montāža pie ģipškartona sienas nav iespējama. Minimālais nepieciešamais sienu biezums uzstādīšanas gadījumā, izmantojot Fischer izplešanās skrūves, kas pieejamas no BenchK, ir 12 cm/4,7″. Visos citos gadījumos tas ir tikai ieteicamais biezums. Par citiem sienas stiprinājumiem, lūdzu, skatiet ražotāju ieteikumus.

Gan atsevišķu koka elementu krāsas, gan attēlos redzamās krāsas var nedaudz atšķirties no reālajām rakstura dēļ no koka. Tomēr mēs pieliekam īpašas pūles, lai šīs atšķirības būtu minimālas.

Atpakaļ: BenchK 7 sērija