Wall bars BenchK 711B with wooden pull up bar

Pieejamība:veikalā 100 preces
Produkta kods:
509,00 €

Apraksts

Maksimālais lietotāja svars: 120 kg/265 mārciņas
Platums: 67 cm/26⅛″
Augstums: 2,40 m/94½″
Minimālais griestu augstums: 2,50 m /98½″
Uzstiprinājuma veids: pie sienas
Svars: 26 kg/58 mārciņas
Krāsa:  melns/balts
Materiāls: tērauds, dižskābarža koks

BenchK 711 sienas stieņi ar koka uzvelkamo stieni, kas pieejami melnā un baltā krāsā, ir ideāls produkts tiem, kas novērtē vienkāršu skandināvu stilu un vēlētos uzlabot savu fizisko sagatavotību. Būt formā un ekoloģiski šobrīd ir viena no svarīgākajām tendencēm. BenchK 711 sienas stieņi ar koka paceļamo stieni ir pilnībā Polijas izstrādājums, un mēs ar to lepojamies.

BenchK 711 sienas stieņiem ar koka paceļamo stieni ir 9 ovāli koka kāpšļi, kas lieliski harmonizējas ar cietajiem tērauda profiliem. No dižskābarža masīvkoka izgatavotie pakāpieni nav lakoti, bet ar rokām ieeļļoti ar diviem Vācijā ražotas organiskās eļļas slāņiem, kuru pamatā ir linsēklu eļļa, kas ir apstiprināta saskarei ar pārtiku. Tās ražošanai izmantojam augstākās kvalitātes materiālus: izturīgu un patīkamu pieskārienu dižskābarža koksni un pulverkrāsotu tēraudu. Tagad mēs varam izveidot nelielu mājas sporta zāli, kas izskatās stilīgi un aizņem tikai 1 kvadrātmetru/10,76 kvadrātpēdas.

Iekļauts montāžas komplekts (nav iekļauts sienas montāžas komplekts, jo tā veids ir atkarīgs no sienas veida, ko siena stieņi tiks pievienots). Lēmums un atbildība par sienu stieņu uzstādīšanas metodi gulstas uz klientu. Sienas montāža pie ģipškartona sienas nav iespējama. Minimālais nepieciešamais sienu biezums uzstādīšanas gadījumā, izmantojot Fischer izplešanās skrūves, kas pieejamas no BenchK, ir 12 cm/4,7″. Visos citos gadījumos tas ir tikai ieteicamais biezums. Par citiem sienas stiprinājumiem, lūdzu, skatiet ražotāju ieteikumus.

Gan atsevišķu koka elementu krāsas, gan attēlos redzamās krāsas var nedaudz atšķirties no reālajām rakstura dēļ. no koka. Tomēr mēs pieliekam īpašas pūles, lai šīs atšķirības būtu minimālas.