Wall bars BenchK 721B + A076 with accessories

Pieejamība:veikalā 100 preces
Produkta kods:
635,00 €

Apraksts

Maksimālais lietotāja svars: 150 kg/330 mārciņas.
Platums: 67 cm/26⅛″
Augstums: 2,40 m/94½″
Minimālais griestu augstums: 2,50 m /98½″
stiprinājuma veids: pie sienas
Svars: 30 kg/66 mārciņas
Krāsa:  melns/balts
Materiāls: tērauds, dižskābarža koks

Daudzfunkcionālie sienas stieņi BenchK 721 ar piederumiem, kas pieejami melnā un baltā krāsā, ir ideāls produkts tiem, kas novērtē vienkāršu, Skandināvu stils un rūpes par veselīgu dzīvesveidu.

Sienu stieņu profili ir izgatavoti no augstākās kvalitātes tērauda pulverkrāsota matēta tērauda. Ovālas kāpnes ir izgatavotas no masīvskābārža koka. To virsma ir ar rokām ieeļļota ar diviem Vācijā ražotas organiskās eļļas slāņiem, kuru pamatā ir linsēklu eļļa, kas ir apstiprināta saskarei ar pārtiku.

Sienu stieņu lietotāja maksimālais svars ir 150 kg/330 mārciņas. Maksimālais cilvēka svars, kas izmanto piederumus, ir 80 kg/177 mārciņas.

Fiksētais tērauda pievilkšanas stienis ir uzstādīts sienas stieņu augšpusē. Tam ir 6 dažādi rokturi, kas ļauj lietotājam vingrināt plecu un muguras muskuļus, izmantojot dažādus pievilkšanas rokturus. Pievilkšanas stieņa garums ir 115 cm/45 ⁹/₃₂”. BenchK 721 sienas stieņi ar piederumiem ir modelis visai ģimenei, pateicoties bērnu piederumiem: šūpolēm uz virves un vingrošanas riņķiem.

Iekļauts montāžas komplekts (nav iekļauts sienas montāžas komplekts, jo tā veids ir atkarīgs no sienas veida, ko siena stieņi tiks pievienots). Lēmums un atbildība par sienu stieņu uzstādīšanas metodi gulstas uz klientu. Sienas montāža pie ģipškartona sienas nav iespējama. Minimālais nepieciešamais sienu biezums uzstādīšanas gadījumā, izmantojot Fischer izplešanās skrūves, kas pieejamas no BenchK, ir 12 cm/4,7″. Visos citos gadījumos tas ir tikai ieteicamais biezums. Par citiem sienas stiprinājumiem, lūdzu, skatiet ražotāju ieteikumus.

Gan atsevišķu koka elementu krāsas, gan attēlos redzamās krāsas var nedaudz atšķirties no reālajām rakstura dēļ. no koka. Tomēr mēs pieliekam īpašas pūles, lai šīs atšķirības būtu minimālas.

Atpakaļ: BenchK 7 sērija